29 Mayıs 2011 Pazar

Dostunuzu Keşfedin

HaySev’in değerli üyelerinden Gökçen ATAK, Antalya’da bir çiftlikte köpeklerle yaşayan, pozitif köpek eğitmeni ve gönüllü sokak köpeklerinin eğitimini yapıp sonra onlara yuva bulan kişidir. Bu güzel emeklerinin yanı sıra şimdi de bir kitap çıkardı.

kitabın arka kapağındaki yazı ise Bekir Coşkun'a ait. Şöyle diyor :

''Sevgili Gökçen; kitabı okudum, Andree de okudu, çok beğendik. Eline sağlık. Bütün çocuklar - büyükler okumalı. Ebeveynler alıp çocuklarına, gençlerine okutmalı. Bu kitabınız yeteneği olan diğer aydınlara da örnek olmalı bence. Ben bir can, hatta bir dal, bir yaprak sevgisi olan insanlar çoğaldığı zaman dünyanın barışı göreceğine inanırım. Buna katkısı olan insanlar aslında barışa koşanlardır. Herkes katılmalı bu sevgi koşusuna. Bekir Coşkun ''

Bu çok yararlı kitap için Gökçen Atak'a çok teşekkürler.

sipariş için buraya tıklayın

8 yorum:

 1. alıp okuyacağım ..teşekkürler ..

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Öğretmenim;
  Bende Bekir Çoşkun gibi düşünüyorum.Bütün insanları kucaklaya bilmek için, önce doğayla, bitkilerle,hayvanlarla barışmalı onları sevmeliyiz.Gökcen Atak'a teşekkür eder, kitabını en kısa zamanda okumak dileğimle.Selamlar.

  YanıtlaSil
 3. Günaydın sevgili Begonvilli Ev !Ne güzel bir kitap...Almalı okumalı ve herkese önermeli!

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler duyarlı dostlarım. İyi ki tanıdım sizleri.

  YanıtlaSil
 5. ıznınle ben de tanıtayım kıtabı

  YanıtlaSil
 6. Sevinirim Öykü'cüm. Blog sayfalarında ve Facebook'ta tanıtılması çok iyi olur.

  YanıtlaSil
 7. Bloglarda kitap tanıtımları çok yerinde oluyor. Özellikle sosyal içerikli olanlara dikkat çekilmesi çok yararlı. Çünkü edebiyat meraklıları zaten diğerlerini arayıp bulur. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. Merhaba BegonvilliEv'cim bu güzel kitabı tanıttığın için teşekkürler.hemen not aldım.mutlu bir hafta geçirmeni diliyorum.

  YanıtlaSil

Beğeni ve görüşleriniz benim için çok değerli. Yürekten teşekkürler.