28 Ocak 2011 Cuma

Begonvilli Ev Halleri / Hastalık GüncesiHastalıktan söz ederek moral bozmak istemesem de merak eden dostlar olduğunu düşünüp biraz anlatmak  istiyorum.

Yaklaşık  bir  aydır iyileşme grafiğimde yükselme olsa  da bir  kaç  gündür  biraz rahatsızım. Bu  rahatsızlığı  iki  yıl  önce de yaşamıştım. Yine  de iki  yıl  önce yaşadıklarıma  göre korktuğum  kadar  ağır  değil durumum.  Çabuk  yoruluyorum ama   günlük  işlerimi yavaş  yavaş yapabiliyorum. Dinlendirici müzikler dinleyip bol bol uyuyorum. Bir  kaç sayfa  da olsa okuyabiliyor, dikkatimi  toplamaya çalışıp yavaş yavaş  yazabiliyorum..Başladığım  işi  olabildiğince  çabuk  bitirme  isteğimi ve alışkanlığımı  şimdilik  rafa  kaldırdım. Örneğin  bu  yazıyı  yazmaya  dün  başlamıştım.. Kısacası enerjimi  tasarruflu  kullanmaya,  stresten  uzak  durmaya çaba gösteriyorum.. Elimden  geldiğince sizlerle  paylaşımlarım  devam etsin  istiyorum.

İşte böyle  dostlar.  Hepinize  sevgi  ve  selamlarımı   gönderiyor,  sağlıklı  günler  diliyorum.

30 yorum:

 1. Canımın içi arkadaşım :)
  Bugün aklımdaydın.
  Kartına baktım... baktım.
  Ne güzel ses vermen.
  Sen iyi ol da, istersen günde bir cümle yazarak ses ver bize.
  Sımsıkı sarılırım.
  Ne yalan söyleyeyim, özledim :/
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 2. Nerdesınız? Ozlettınız kendınızı, cok gecmıs olsun...

  YanıtlaSil
 3. inşallah yakında tamamen iyileşirsiniz. sağlık ve huzur en önemlisi.
  sizden haber almak sevindirici.
  yazılarınızı özlüyorum.

  sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Hasta olsanızda bizi habersiz bırakmadığınız için teşekkürler. İnşallah en kısa zamanda günlük yaşamınıza sağlıkla dönersiniz. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Hoşgeldiniz,sizi özlemiştim,hastalıklar gitsin ve bir daha hiç gelmesin.

  YanıtlaSil
 6. Begonvilli Ev:çok geçmiş olsun.En kısa zamanda tüm pozitif enerjinizi bizlere yansıtacagınıza eminim.Sağlıcakla kalın.Sevgiler.Aida

  YanıtlaSil
 7. Geçsin gitsin,unutulsun şu günler ve tez zamanda sağlığına kavuş inşallah Sevgili Begonvilli Ev:) Bol bol dinlen şimdi, elbet telafisi olacak bu zamanın, kendine iyi bak.

  YanıtlaSil
 8. Çook çok geçmiş olsun canım, iyice dinlen, enerji depola ve bir an önce aramıza dön...sevgiler :)

  YanıtlaSil
 9. canım çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmeni temennı ediyorum

  YanıtlaSil
 10. çok geçmiş olsun.kendinize iyi bakınn

  YanıtlaSil
 11. Siz iyi olun da isterseniz hiç yazmayın. Yeter ki iyi olun. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 12. Canım arkadaşlarım, hepinizi çok özledim. Gerçi sayfalarınıza baktım zaman zaman ama sizlere yorumlar yazmayı, sizlerden gelen yorumları okumayı, tavsiye ettiğiniz kitapları okumayı, filmleri izlemeyi, yaptığınız güzel el işlerini yapmaya çalışmayı, dekorasyon önerilerinizi not almayı, nefis tariflerinizi denemeyi, gerçekten özlemiştim. Hepinize sevgiler, selamlar Antalya'dan. sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.

  YanıtlaSil
 13. Yoklugun
  fazlası ıle farkedılıyor..


  sevgı dolu yuregını sevkatını hıc esırgemedın hıc bırımızden


  o guzel yuregın daha fazla uzulmesın
  bı an once ıyıles bı an once elinı omuzumuzda hıssedelım
  omuz omuza

  sevgı ustune dostluklar uzerıne paylasalım

  senı cok sevıyorum
  cok gecmıs olsun

  YanıtlaSil
 14. Begonviller çiçeklerini dökmüş, doğal seyrinde çünkü mevsimi değil. Ama koltukların o güzel canlı renkli desenleri bir nebze olsun gideriyor begonvil çiçeklerine olan özlemimizi.

  İnsanız ya doğal hasta olmamız da. Bir nebze giderdi özlemimizi sizin bu yazınız da. Begonvillerin açacağı yazılarınızı okuyacağımız sağlıklı günlere bir an önce kavuşmanız dileğiyle.

  YanıtlaSil
 15. Sağlığınız yerinde olsun da biz; biraz daha yazılarınızdan mahrum kalmaya razıyız.
  Kendinize iyi bakın,geçmişler olsun.

  YanıtlaSil
 16. İyi olacaksınız. Siz yaşamın değerini bilen bir insansınız, çaba göstermek için çok nedeniniz var.

  YanıtlaSil
 17. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyoruz misi ve ben. Hayata olan bağlılığınızı yureginizdeki sevgiyle guclendireceginize eminiz. Bizim sevgilerimizde sizinle... Bir an önce gecmis olsun :)

  YanıtlaSil
 18. Sizden yeniden haber almak ne güzel:) Tamamen iyileşip sağlığınıza bir an önce kavuşmanızı, dostluğunuzu, sevgi ve güzellik dolu yazılarınızı yeniden bizlerle paylaşmanızı diliyoruz. Tüm Dekor Guru Ekibinden kucak dolusu sevgiler ve selamlar.

  YanıtlaSil
 19. Sevgili arkadaşım, inşallah en kısa zamanda iyileşirsin aman dikkat et kendine. çok yorum yazamasamda bütün yazılarını okumaktan çok keyif alıyorum. sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 20. sevgili arkadaşım yaşama sımsıkı tutunduğunu hissediyorum.ayağına bir taş takıldı.vurup geçeceksin bunu biliyorum.geçmişler olsun ve sağlıklı günler senin olsun

  YanıtlaSil
 21. Gecmis olsun, bolbol dinlenin..inşallah en kısa zamanda aramıza donersiniz. Önce saglık.. gonullerimiz bir biz sizi bekleriz..

  YanıtlaSil
 22. İlk önce geçmiş olsun derim. Umarım en kısa zaman da sağlığınıza kavuşursunuz. Burdan size iyileşmeniz için pozitif enerji gönderiyorum.Sağlıcakla kalınız.

  Sevgiler;

  YanıtlaSil
 23. Zaman zaman ruhun da vucudun da dinlenmeye ihtiyacı var, herşey biz insanlar için...
  Senin orada olduğunu bilelim bu yeter... Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 24. yine de yavaş yavaş da olsa aramıza tekrar katıldığın için çok sevindim; umarım çok çabuk iyileşirsin...

  YanıtlaSil
 25. Hep diyorum ismini söylemekten büyük mutluluk duyduğum blogunuzu özlemiştim. Arada uğrayın.En kısa zamanda eski sağlığınızdan daha iyi olarak yeni paylaşımlar için sabırsızlıkla bekliyorum.Size bu zor süreçte kolaylıklar diliyorum.Sevgiler

  YanıtlaSil
 26. Acil şifalar diliyorum. Sevgilerimle,

  YanıtlaSil
 27. Yazınızı gördüğüme çook sevindim.Allah en kısa zamanda çabucak eskisinden daha sağlıklı olmanızı nasip eylesin.Yüreğimiz ve iyi dileklerimiz sizinle.sevgiler.

  YanıtlaSil
 28. gecmis olsun Allah'im sifa versin insallah...

  YanıtlaSil

Beğeni ve görüşleriniz benim için çok değerli. Yürekten teşekkürler.